مکمل های غذایی Supplements
امروز : 1393/7/9 21:45:06
تبلیغات


مضوعات : مواد معدنی - Mineral,

مزیت قرص های جوشان سهولت در استفاده از آنها است . شما می توانید قرص های جوشان  که با 300 میلی لیتر آب کاملاً حل می شوند را  یا مکمل های قرصی یا کپسولی  دیگر که در وعده صبح میل می کنید استفاده کنید .
از مزیت های دیگر قرص های جوشان که کمپانی های معتبر از آن استفاده می کنند طعم دار کردن آنهاست که می توانند مزه و بوی بد بعضی از مواد را در خود حل کرده و شما در زمان استفاده از آنها به هیچ عنوان بوی بد مواد را حس نکنید . این دسته از مکمل ها عموماً در بسته های 20 عددی ارائه می شوند که با معیار استفاده روزانه یک قرص برای مدت 20 روز کفایت می کنند.

منيزيم
فوايد: منيزيم به ارسال تکانه هاي عصبي و انتقال انرژي بين سلول ها کمک مي کند. همچنين در سنتز پروتئين و فعال سازي آنزيم هاي خاص مفید است.
منابع: حبوبات، دانه ها و سبزیجات، و همچنین فراورده های سبوس دار، آجیل و آب معدنی
علائم کمبود: پایین بودن سطح منیزیم بدن باعث می شود فرد مستعد بیماری های قلبی-عروقی، اختلالات کلیه، حالت تهوع، و نارسایی رشد شود. همچنین فرد ممکن است دچار کج خلقی، بیخوابی، انقباض عضلانی و در موارد حاد، حتی توهم شود.

قیمت برای مصرف کننده 6000 تومان
محصول شرکت T&D Pharma  آلمان در طعم لیمولینک منبع


برچسب ها : منیزیم,قرص جوشان منیزیم ,فواید منیزیم ,خرید منیزیم ,منیزیم خوراکی,منیزیم در بدنسازی,magnesium,manyazium,بادی شاپ,,
ارسال در تاريخ 23:11:33 - 1390/3/15 توسط مصطفی خانی بازدید ها 7832


مطالب مشابه
نرخ سکّه و طلاوب سایت شهاب حسینیبرنامه نویسی حرفه ای PHPدروس تخصصی فوق لیسانس مهندسی نرم افزاردنیای مد و لباسپکیج تصفیه فاضلاب

چربی گیر چربگیر چربی گیر فایبرگلاس نصب و راه اندازی انواع چربی گیر آشپزخانه چربی گیر رستورانچربی گیر